V. Diapolo Hungarian Open szinkronúszóverseny július 3-tól5-ig!

Most hétvégén, péntektől vasárnapig megrendezésre kerül az V. Diapolo Hungarian Open.

2015.07.01 13:37:20   |   Teljes cikk

Külföldi siker a csomádi kempo bajnokin

A román Aladin Hero Team nyerte a III. Csomád Kupa Harcművészeti Fesztivált. Második helyen a Mad Max Kempo Dojo végzett, míg harmadikként a Dojo Lovász SKE zárta a szabadtéri versenyt.

2015.06.29 13:30:08   |   Teljes cikk

"A családom a szponzorom" - FOTÓPÁLYÁZAT

A családom a szponzorom! FOTÓPÁLYÁZAT - 10-18 éves fiataloknak

2015.06.29 12:31:00   |   Teljes cikk

Részletes videóbeszámoló a "Ma délelőtt" műsorában!

Tekintsétek meg az M1 "Ma délelőtt" című műsorát, amelyben a XVI. Budapesti Nagy Sportágválasztó is szerepet kapott.

2015.06.23 16:24:02   |   Teljes cikk

Az M2 Petőfi Tv tudosítását is megtekinthetitek a rendezvényről.

Az M2 Petőfi tv "Én vagyok itt" című műsorában a hét téméja a siker volt. Így természetesen kimaradhatatlan volt a listáról az élsport és a sportágválasztás is.

2015.06.23 16:00:07   |   Teljes cikk

Nagy Sportágválasztón bemutatkozó Mobiluszoda kisfilmje a rendezvényről.

Tekintsétek meg a Nagy Sportágválasztón bemutatkozó Mobiluszoda videóját a rendezvényről.

2015.06.23 15:19:06   |   Teljes cikk

Tekintsétek meg a HírTv Befutó című műsorának részletes beszámolóját a rendezvényről.

Rendezvényünkről a HírTv is tudósított. Ne maradjatok le a részletes beszámolóról.

2015.06.23 15:12:43   |   Teljes cikk

Az M2 Hetedhét gyerekhíradó című műsorának beszámolója a rendezvényről.

Az M2 Gyermekhíradó című műsorában is szerepet kapott a XVI. Budapesti Nagy Sportágválasztó.

2015.06.23 15:05:31   |   Teljes cikk

Japán módszerrel a magyar sikerekért Bakuban.

Igazi orvosi „válogatott”, huszonegy fős egészségügyi csapat segíti a magyar sportolókat a bakui I. Európa Játékokon. A sporttörténelmi esemény a magas szintű sportszakmai felkészülésen túl komoly orvosi előkészületeket is igényelt: a játékok előtt a teljes magyar csapat egészségügyi felmérését a Sportkórház Olimpiai Rendelője végezte, szakorvosi vizsgálatokkal kiegészítve.

2015.06.23 13:28:27   |   Teljes cikk

A Nanbudosok reggeli bemelegítése a XVI. Budapesti Nagy Sportágválasztón.

Tekintsétek meg a Nanbudosok regggeli bemelegítését egy remekül összerakott videóban!

2015.06.22 10:58:08   |   Teljes cikk

Vasárnapra is jutott aranyérmünk Bakuban

Az Európa Játékok kilencedik versenynapján az aerobikosaink szállították az érmes helyezést. Bakuban hatra nőtt az aranyérmeink száma. Drukkoltunk vízilabdázóinknak, ökölvívóinknak, sportlövőinknek és férfi országúti kerékpárosainknak is.

2015.06.22 09:05:36   |   Teljes cikk

Babosék bejutottak a második fordulóban Birminghamben

Bejutott a negyeddöntőbe párosban Babos Tímea és Kristina Mladenovic a 731 ezer dollár (203 millió forint) összdíjazású birminghami füves pályás női tenisztornán.

2015.06.19 14:22:07   |   Teljes cikk

Az Európa Játékokon kedden is jutott bőven a magyar dicsőségtáblára

Kedden folytatta éremgazdag szereplését az azerbajdzsáni Európa Játékokon a magyar csapat. A kajak-kenusok zárónapján Mingacsevirben hullt az éremeső, női birkózásban Bakuban állt dobogóra sportolónk. A nemzetek éremtáblázatán 13 éremmel a harmadik helyre ugrottunk.

2015.06.17 09:06:34   |   Teljes cikk

Két arany és egy bronz kajakozóink délelőtti mérlege!

Három kajakos döntőre került sor kedden délelőtt a Bakiban zajló Európai Játékokon, de ezeken alaposan kitettek magukért a mieink, hiszen két arany- és egy bronzérmet szereztek. Kozák Danuta 500 méteren és a férfi kajak négyes 1000 méteren győzni tudott, míg 500-as női párosunk bronzérmes lett.

2015.06.16 11:58:41   |   Teljes cikk

Európai Játékok: a 4. versenynap élőben az NSO-n!

Ha minden jól megy, huszonkilenc magyar versenyzőnek vagy egységnek szurkolhatunk kedden, az 1. Európai Játékok 4. versenynapján. Kajak-kenuban döntődömping (és jó eséllyel éremdömping), elkezdik a sportlövők és az ökölvívók, folytatják a birkózók. Kövesse a Nemzeti Sport Online élő, szöveges, helyszíni tudósításának segítségével a napot!

2015.06.16 09:47:56   |   Teljes cikk

Két magyar arany, három éremnél tartunk kajak-kenuban az EJ-n

Két arany- és egy bronzérmet nyertek hétfő délelőtt a magyar kajakosok és kenusok az Európa Játékokon Azerbajdzsánban, Mingacsevirben.

2015.06.15 09:55:44   |   Teljes cikk