Nagy Hangszerválasztó

Hírlevélre feliratkozás

Híreink
Magyar éremrekord a lisszaboni karate Eb-n

Tizenegy éremmel zárt a magyar válogatott a lisszaboni kadet, junior és U21-es karate Európa-bajnokságon. Vasárnap a legidősebb korosztály hazai képviselői - Szegedi Döme és Molnár Dániel - két harmadik hellyel folytatták a kadettek pénteki és a juniorok szombati remeklését.

2014.02.10 16:03:22   |   Teljes cikk

Szocsi 2014: Egy ezreden múlt Liu Shaolin továbbjutása

Nagy várakozás előzte meg a magyar rövidpályás gyorskorcsolyázók bemutatkozását az Iceberg Skating Palace-ban. Hétfőn délelőtt a férfiak 1500 méteres és a nők 500 méteres előfutamait rendezték Szocsiban.

2014.02.10 16:02:11   |   Teljes cikk

Szocsi 2014: a B döntőben folytathatja a magyar női rövidpályás gyorskorcsolya váltó

A magyar női váltó igen erős elődöntőbe kapott besorolást, hiszen Korea és Kanada akár a végső győzelemre is esélyes, míg az oroszok otthon korcsolyáztak Ebből a hármasból kellett két váltót megelőzniük a magyaroknak, hogy éremért harcoljanak.

2014.02.10 15:58:36   |   Teljes cikk

Találkozás a világsztárral a Tenisz Napján

Nem mindennapi élményben volt része a Csalogány Sport Egyesület sportolóinak, hiszen az MTSZ jóvoltából a magyar származású egykori világelsővel, Szeles Mónikával teniszezhettek, aki hatalmas szeretettel fogadta őket.

2014.02.10 15:55:41   |   Teljes cikk

Bedák grúz ellen az Eb-övért!

Nemrég derült ki, hogy Erdei Zsolt a grúz ShalvaJomardashvili ellen húz kesztyűt március 8-án, Kecskeméten a Ferobox Event bokszgáláján. Most már az is biztossá vált, hogy edzőpartnere, Bedák Zsolt ellenfele szintén Tbilisiből érkezik Giorgi Gachechiladze személyében.

2014.02.10 11:35:11   |   Teljes cikk

Három magyar arany a Bocskain

Szombaton a döntőkkel befejeződött az 58. Bocskai István Ökölvívó Emlékverseny, mely versenynapon hivatalosan még 7 magyar bokszoló volt érdekelt.

2014.02.10 11:30:38   |   Teljes cikk

Döntetlent játszott a Veszprém a Löwen otthonában, kitartott a Szeged előnye a végére

Az MKB-MVM Veszprém 25–25-ös döntetlent játszott a Rhein-Neckar Löwen otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének nyolcadik fordulójában. A kiélezett rangadón sokáig a magyar bajnok vezetett, de a hazaiak a végén (is) egyenlítettek.

2014.02.10 09:16:22   |   Teljes cikk

Hosszú Katinka nyolc aranyat gyűjtött Luxembourgban

Hosszú Katinka a pénteki két és a szombati három után vasárnap újabb három aranyérmet nyert Luxembourgban, a hagyományos nemzetközi úszóversenyen, ahol a zárónapon egy számban Cseh László is győzött.

2014.02.10 09:15:21   |   Teljes cikk

Fed Kupa - Győzelem Izrael ellen, ötödikek a magyarok

Babos Tímea és Jani Réka-Luca nyert párosban, így a magyarok 2-1-re legyőzték az izraelieket a tenisz Fed Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport budapesti tornájának vasárnapi helyosztóján, ezzel a 16 csapatos versenyben az ötödik helyen végeztek.

2014.02.10 09:14:15   |   Teljes cikk

Az USA elleni sikerrel zártuk a Volvo-kupát

Győzelemmel zárta a szolnoki Volvo-kupát a magyar férfi vízilabda-válogatott, miután 12–5-re nyert az Egyesült Államok ellen. Varga Dénes és Jansik Dávid triplázott a találkozón. A szerbek 17–5-re legyőzték a németeket, ezzel megnyerték a négycsapatos tornát.

2014.02.10 09:12:51   |   Teljes cikk

Szocsi 2014: Borkai Zsolt a pontszerzést reális célnak tartja - videóinterjú

Borkai Zsolt hatalmas élménnyel gazdagodott azáltal, hogy felvonulhatott a téli olimpia megnyitóján, de leginkább annak örülne, ha a Magyar Csapatnak sikerülne pontot szereznie Szocsiban. Ezen a téren elsősorban a rövidpályás gyorskorcsolyázókban bízik a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke.

2014.02.10 09:11:14   |   Teljes cikk

Szocsi 2014: Ma kezdenek rövidpályás gyorskorcsolyázóink

A biatlonisták hétvégi bemutatkozása után, hétfőn, rövidpályás gyorskorcsolyázóink is megkezdik szereplésüket Szocsiban. A versenynapon három számban is lesz érdekeltségünk, a férfiak és a nők is jégre lépnek. A versenyt a férfiak kezdik, 1500 méteren.

2014.02.10 09:08:10   |   Teljes cikk

Szocsi 2014: Kónya Zsófia marad ki a váltóból - videóval

Kónya Zsófia marad ki a 3000 m-es női váltóból a szocsi téli olimpián, tájékoztatta Telegdi Attila, a rövidpályás gyorskorcsolya-válogatott szövetségi kapitánya vasárnap délután a Magyar Olimpiai Bizottság Sajtóirodáját.

2014.02.10 09:06:09   |   Teljes cikk

Szocsi 2014 - Meglepetésre osztrák arany férfi lesiklásban

Nagy meglepetésre az osztrák Matthias Mayer nyerte vasárnap a férfi lesiklást a szocsi téli olimpián.

2014.02.10 09:04:57   |   Teljes cikk

Szocsi 2014: Szőcs a 70. helyen zárt; szlovák címvédés

Szőcs Emőke 14 versenytársát megelőzve 70. lett a női sílövők vasárnapi 7,5 kilométeres sprintversenyében a szocsi téli olimpián, így nem indulhat a keddi üldözéses versenyben.

2014.02.10 09:03:20   |   Teljes cikk

Szocsi 2014: Loch nagy fölénnyel nyert, Zöggeler rekordja

Felix Loch győzelmével ért véget a férfi szánkósok versenye a szocsi téli olimpián. A 24 éves német ezzel megvédte vancouveri elsőségét.

2014.02.10 08:58:46   |   Teljes cikk

Szocsi 2014: „Hatalmas megtiszteltetés a magyar zászlót vinni”

Rövidesen Borkai Zsolt, a MOB elnöke is megérkezik a szocsi téli olimpia helyszínére, de a pénteki nyitóünnepségen Heidum Bernadett (képünkön, balról a második) ellopja a show-t, őt éri ugyanis az a megtiszteltetés, hogy viheti a magyar zászlót. Emiatt egyáltalán nincs benne drukk, a gondolatai inkább már a versenyzés körül járnak.

2014.02.07 11:19:28   |   Teljes cikk

Szocsi 2014: Videón a Magyar Olimpiai Csapat zászlófelvonása

Az ötkarikás játékokon hagyományosan a megnyitót megelőző napokban,  a csapatok jelenlétében vonják fel a nemzeti lobogókat.

2014.02.07 11:17:18   |   Teljes cikk

Szocsi 2014: Kónya Zsófiát köszöntötték a szervezők születésnapja alkalmából

Tizenkilencedik születésnapja alkalmából a szervezők felköszöntötték Kónya Zsófia rövidpályás gyorskorcsolyázót a szocsi téli olimpián.

2014.02.07 11:11:26   |   Teljes cikk

Szocsi 2014: A magyarok első lesikló pályatesztje

Miklós Edit rövid pihenés és kondicionáló edzés után csütörtökön részt vett az első hivatalos lesiklóedzésen.

2014.02.07 11:08:03   |   Teljes cikk