Nagy Hangszerválasztó

Hírlevélre feliratkozás

Híreink
Hosszú Katinka világbajnok 400 vegyesen

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 400 méter vegyesen vasárnap, a barcelonai vizes világbajnokság zárónapján. Ugyanebben a számban Jakabos Zsuzsanna a hatodik helyen végzett.

2013.08.05 11:17:12   |   Teljes cikk

Világbajnok a magyar férfi vízilabda-válogatott

Világbajnok lett a magyar férfi vízilabda-válogatott, amely a Barcelonában zajló vizes vb-n a szombat esti döntőben 8-7-re nyert Montenegró ellen.

2013.08.05 09:14:26   |   Teljes cikk

Döntős a magyar férfi vízilabda válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott bejutott a fináléba a barcelonai vizes világbajnokságon, miután a csütörtöki elődöntőben 11-10-re legyőzte az olimpiai bajnok horvát csapatot.

2013.08.02 11:59:36   |   Teljes cikk

Aranyeső Durbanban

Már 21 aranyérmet nyert a magyar szervátültetettek válogatottja a Dél-afrikai Világjátékokon.

2013.08.01 14:05:10   |   Teljes cikk

Háromból két magyar úszó jutott tovább

Három magyar próbálkozott a barcelonai vizes vb úszóversenyeinek harmadik napján, kedden: a délelőtti selejtezőkből simán továbbjutott 200 m gyorson Hosszú Katinka és 200 m pillangón Biczó Bence, Kis Gergő viszont nem került be a döntős mezőnybe 800 m gyorson.

2013.07.30 13:27:10   |   Teljes cikk

Hosszú Katinka nyerte a magyar úszósport 21. világbajnoki aranyérmét

A vízes világbajnokság hétfő esti úszóprogramjában Cseh László a 100m hát elődöntőjében, továbbá Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna a 200m vegyes fináléjában volt érdekelt.

Barcelona- A délelőtti futamok mindhárom magyarja továbbjutott

Három magyar úszó állt rajthoz a délelőtti előfutamok során a barcelónai vízes vb-n. Hosszú Katinka és Cseh László a délutáni elődöntőért, Kapás Boglárka a fináléért ugrott a medencébe.

2013.07.29 16:04:14   |   Teljes cikk

Ha szeptember, akkor NAGY SPORTÁGVÁLASZTÓ!

2013.07.29 15:30:00   |   Teljes cikk

Bringáztál már Budapest alatt?

Augusztus 10-én negyedik alkalommal nyílik meg Budapest titokzatos föld alatti világa a bringások előtt! Kóstolj bele a MOFÉM Underworld Kupa hangulatába: versenyezz, szurkolj vagy válaszd a próbafutamot!

2013.07.29 15:17:40   |   Teljes cikk

Nyolc között a férfi pólósok!

A magyar férfi vízilabda-válogatott ijesztő kezdés után végül magabiztosan legyőzte a kazahokat, ezzel nyolc közé jutott a barcelonai világbajnokságon.

2013.07.29 09:50:21   |   Teljes cikk

Litkey Farkas 11. Kékszalag győzelme

Izgalmas, szoros versenyben Litkey Farkas és csapata nyerte meg a 45. Kékszalag Laptop.hu Nagydíjat, ezzel 11. alkalommal diadalmaskodott a vitorlásversenyen.

2013.07.26 12:37:59   |   Teljes cikk

Jacques Rogge is beszédet mondott a megnyitón

A hivatalos megnyitóval megkezdődtek a IX. Világjátékok küzdelmei. A kolumbiai Cali városában augusztus 4-ig 100 ország versenyzője vesz részt a nem olimpiai sportágak tornáján.

2013.07.26 10:03:43   |   Teljes cikk

Csoportelső a vb-n a női válogatott

A brazilok és az Európa-bajnoki címvédő olaszok után a kazahokat is könnyedén győzte le a magyar női vízilabda-válogatott, ezzel megnyerte négyesét a barcelonai világbajnokságon.

2013.07.26 09:38:37   |   Teljes cikk

Kiütéses győzelem az olaszok ellen

Második meccsét is megnyerte a női vízilabda-válogatott a barcelonai világbajnokságon.

2013.07.24 09:04:23   |   Teljes cikk

Nyolcgólos győzelem a kínai pólócsapat ellen

Fölényes győzelemmel kezdte meg szereplését a barcelonai vizes világbajnokságon a magyar férfi vízilabda-válogatott.

2013.07.23 10:16:29   |   Teljes cikk