Nagy Hangszerválasztó

Hírlevélre feliratkozás

Híreink
Joó Abigél győzött Moszkvában

Joó Abigél aranyérmet nyert vasárnap a cselgáncs Világkupa-sorozat 150 ezer dollár összdíjazású, moszkvai Grand Slam-versenyén a 78 kilogrammos súlycsoportban.

2013.07.22 11:36:16   |   Teljes cikk

Magyar arany az Asztalitenisz Ifjúsági Európa-bajnokságon

Aranyérmes a Lakatos Tamás, Szudi Ádám kettős!

2013.07.22 10:34:26   |   Teljes cikk

Sima győzelemmel kezdte a vb-t a női válogatott

Merész András csapata 20-6-ra verte Brazília legjobbjait a barcelonai világbajnokságon.

2013.07.22 09:13:26   |   Teljes cikk

Magyarországon rendezik a 2021-es FINA vízes vb-t!

Az idei, barcelonai vízes vébé helyszínén, pénteken hivatalosan is bejelentették, hogy 2021-ben Budapest rendezheti a FINA - úszó, nyílt vízi úszó, műugró, műúszó és vízilabdázó - Vizes Világbajnokságot.

2013.07.19 14:08:09   |   Teljes cikk

Valami véget ért...

A lehető legszebben fejeződött be a 27. Nyári Universiade a Tatár Köztársaság fővárosában, Kazanyban.

Magasan van a léc, de nem elérhetetlen

Kovács Sarolta az Európa-bajnokságot legnagyobb bánatára csak a tévében nézte, de már gőzerővel készül a világbajnokságra, és hisz abban, hogy a mieink által magasra tett lécet újból át lehet ugrani.

2013.07.18 11:30:25   |   Teljes cikk

Az egészség a legfontosabb

Az utóbbi napokban doppingügyek borzolják a kedélyeket az atlétikában - s különös figyelmet irányít az ügyre, hogy világsztárok sorát „meszelték el". Hazánk egyik legjobb női sprinterét, Nguyen Anasztáziát arról kérdeztük, vajon ő mit gondol erről, vajon meglepték-e a történtek?

2013.07.18 11:14:43   |   Teljes cikk

Hatalmas siker, magyar arany, legyőztük az oroszokat

„Elvettük azt, ami a mienk. Büszke vagyok arra, hogy tagja lehettem ennek a kiváló csapatnak. Sok jó játékossal találkoztam már, de ilyen remek közösséggel még nem. Nagyon boldog vagyok. Ez volt pályafutásom legjobb meccse. Az egyetemisták megverték a profikat!”

2013.07.18 11:03:49   |   Teljes cikk

Rapport Richárd Bielben: Ez már a mélyvíz!

Rapport Richárd pályafutása nagy pillanatához érkezett, ugyanis a jövő héttől a bieli nagymester tornán szerepel. A Felix Promotion menedzserirodával együttműködő sakkozó eddig soha nem versenyzett ilyen rangos mezőnyben, hiszen bőven 2700 Élő-pont felett van a torna átlaga.

2013.07.18 09:32:05   |   Teljes cikk

Három magyar érem Hollandiában

Továbbra is remekelnek a magyar fiatalok a XII. EYOF-on Utrechtben. Az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál 2. napján judóban nyertük a 3. aranyérmünket, de az úszóknak köszönhetően lett bronzérmünk is.

2013.07.17 16:47:06   |   Teljes cikk

Ezüstérmes a női egyetemi vízilabda válogatott

A női egyetemi vízilabda válogatott 18-11 arányú vereséget szenvedett az olimpiai keretre épülő orosz csapattól, ezzel ezüstéremmel zárta a 27. nyári Universiade-t!

2013.07.17 10:00:05   |   Teljes cikk

Újabb magyar sikerek az öttusa Európa-bajnokságon

Földházi Zsófia győzelme után a férfi mezőnyben versenyző Marosi Ádámnak, Kasza Róbertnek és Demeter Bencének szurkolhattunk az öttusa Európa-bajnokságon.

2013.07.17 09:48:21   |   Teljes cikk

Magyar aranyérem az öttusa Európa- bajnokságon

Földházi Zsófia aranyérmet nyert a drzonkówi öttusa Európa-bajnokság hétfői női versenyében.

2013.07.16 16:33:28   |   Teljes cikk

Koló Emlékevezés

Hétfőn este több százan vettek részt a Kolonics György emlékevezésen a Csepel Hollandi úti vízitelepén. Az egybegyűltek Koló halálának ötödik évfordulóján emlékeztek meg a nagy bajnokról.

2013.07.16 10:10:32   |   Teljes cikk

Universiade: Újabb két bronzérem

A magyar küldöttség Zsivóczky-Farkas Györgyi és a judo csapat csütörtöki harmadik helyezése után már a hetedik éremnél tart Kazanyban. Az öt bronzérem mellett egy-egy arany és ezüstérmet szereztek eddig a magyar sportolók.

2013.07.12 09:03:27   |   Teljes cikk

Pelikán János pontszerző helyen

A magyar ifjúsági válogatott tagjaként Pelikán János Luxemburgban versenyzett egy kétnapos világkupaviadalon.

2013.07.11 16:26:05   |   Teljes cikk