Kézilabda

A kézilabda egy rendkívül közkedvelt labdajáték, amit világszerte rengetegen űznek.
14 játékos alkot egy csapatot, a pályán pedig egyszerre 7-en tartózkodhatnak (1 kapus és 6 mezőnyjátékos). A cserelehetőség korlátlan, így sok játéklehetőség adódik. A rendes játékidő 2×30 perc. Ez az a sportág, amely a nézők számára is nagyon szórakoztató, élvezetes, hiszen gyorsan változik a támadások iránya, rendkívül dinamikus játék, illetve látványos labdaátadások, cselek, kapura lövések, gólok és bravúrvédések jellemzik.

Szövetségi adatok

MAGYAR KÉZILABDA SZÖVETSÉG
1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 76. 6. emelet

Angyalföldi Sportiskola és DSE
1139
Budapest
Budapesti Elektromos Sportegyesület
1138
Budapest
Budapesti Honvéd Sportegyesület
1134
Budapest
Budapesti Vasutas Sport Club - Zugló
1142
Budapest
Csepel DSE
1211
Budapest
FTC Kézilabdasport Nonprofit KFT
1101
Budapest
Kézisuli Utánpótlás Alapítvány Budapest
1097
Budapest
Kispesti NKK
1194
Budapest
Körte Hegyi és Vizi Sportok Egylete
1037
Budapest
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesület
1123
Budapest
Mikolik Sport School KFT
1123
Budapest
MTK Budapest
1138
Budapest
ÓKSI SE
1037
Budapest
Pénzügyőr Sportegyesület
1103
Budapest
PLER Kézilabdasport Kft
1183
Budapest
Rákosmenti Községi Sportkör Egyesület
1173
Budapest
Rév és Társai Sport Club
1101
Budapest
Szent István Sportegyesület
1101
Budapest
Vasas SC
1139
Budapest
Abonyi Kézilabda Club
2740
Abony
Budakalász Kézilabda ZRT
2011
Budakalász
Budakalászi SC
2011
Budakalász
Budaörsi Kézilabda Sportegyesület
2040
Budaörs
Csömöri Sport és Szabadidő-Szervező Nonprofit Kft.
2141
Csömör
Dabasi Kézilabda Club Városi Sportegyesület
2370
Dabas
Dunaharaszti MTK
2330
Dunaharaszti
Városi Sportegyesület Dunakeszi
2120
Dunakeszi
Érdi Sport Kft
2030
Érd
Gödi SE
2132
Göd
Gödöllői Kézilabda Sportegyesület
2100
Gödöllő
Gyömrői Kézilabda Akadémia
2230
Gyömrő
Inárcs-Örkény KC
2377
Örkény
Pilisvörösvári Kézilabda Sportkör
2085
Pilisvörösvár
Százhalombattai Kézilabda Egyesület
2440
Százhalombatta
Százhalombattai VUK SE
2440
Százhalombatta
Szentendre NKE
2000
Szentendre
Szigetszentmiklósi Kézilabda Sportkör
2310
Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklósi NKSE
2310
Szigetszentmiklós
Városi Sportkör Tököl Egyesület
2316
Tököl
Budai Farkasok KKUK NKFT
2045
Törökbálint
Üllői VKSK
2225
Üllő
Dunakanyar Kézilabda Akadémia
2600
Vác
Váci KSE
2600
Vác
Váci NKSE
2600
Vác
VKSE Férfi Kézilabda KFT Vác
2600
Vác
Vecsési Sportegyesület
2220
Vecsés
Ácsi Kinizsi Sportegyesület
2941
Ács
Kézilabda Klub Ajka
8400
Ajka
Fiatal Kézilabdások SE
6750
Algyő
Alsóörsi SE
8226
Alsóörs
Bácsalmási Petőfi Városi Sportegyesület
6430
Bácsalmás
Bajai Kézilabda Sportegyesület
6500
Baja
Balassagyarmati Kábel Sportegyesület
2660
Balassagyarmat
Magyar Kézilabda Utánpótlásért Alapítvány
8630
Balatonboglár
Füredi KSE
8230
Balatonfüred
Balmazújvárosi Kézilabda Klub
4060
Balmazújváros
Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesület
4060
Balmazújváros
Balmazújvárosi Női Kézilabda Klub
4060
Balmazújváros
Satelit FC Sportegyesület Somogytarnóca
7570
Barcs
Békési Férfi Kézilabda KFT
5630
Békés
Békéscsaba DKSE
5600
Békéscsaba
Békéscsabai Belvárosi Diáksport Klub
5600
Békéscsaba
Békéscsabai Előre
5600
Békéscsaba
Ceglédi KCSE
2700
Cegléd
Ceglédi Kézilabda Klub SE
2700
Cegléd
Tigrisek Csongrádi Kézilabda Sportegyesület
6640
Csongrád
Csurgói Kézilabda Klub
8400
Csurgó
Debreceni Egyetem Atlétikai Club Sport NK KFT
4032
Debrecen
Debreceni VSC
4028
Debrecen
Dorogi ESE
2510
Dorog
Holler Utánpótlás Nevelési és Felnőtt Club
7020
Dunaföldvár
DKKA - Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia
2400
Dunaújváros
Dunaújvárosi Atlétikai Club
2400
Dunaújváros
Eger Eszterházy Szabadidő és Sportegyesület
3300
Eger
Eszterházy SC
3300
Eger
Éles Kézilabda Iskola SE
8227
Felsőörs
Veszprémi Kézilabda KFT Felsőörs
8227
Felsőörs
Füzesabonyi Sport Club
3390
Füzesabony
Gárdony-Pázmánd NKK
2483
Gárdony
Gyöngysport Kézilabda Nonprofit KFT
3200
Gyöngyös
Győri ETO KC
9027
Győr
Széchenyi István Egyetem Sportegyesülete
9026
Győr
Hajdúböszörményi Torna Egylet
4220
Hajdúböszörmény
Hajdúnánás SK
4080
Hajdúnánás
Hatvani Kézilabda és Szabadidő Sport Egyesület
3000
Hatvan
Hódmezővásárhelyi LKC
6800
Hódmezővásárhely
Hőgyészi Sport Club Egyesület
7900
Hőgyész
KIKI Sport KFT
6070
Izsák
Kalocsai KC
6300
Kalocsa
Kazincbarcikai Kézilabda Sport Egyesület
3700
Kazincbarcika
Kecskeméti NKSE
6000
Kecskemét
Kecskeméti Testedző Egyesület
6000
Kecskemét
Kisbér KC
2870
Kisbér
Kiskőrösi Kézilabda Sportszervezet KFT
6200
Kiskőrös
Kiskőrösi Női Kézilabda SZSE
6200
Kiskőrös
Kiskunhalas UKSC
6400
Kiskunhalas
Kiskunmajsai Kézilabda Club
6120
Kiskunmajsa
Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület
4600
Kisvárda
Komárom Városi Sportegyesület
2900
Komárom
Komló Sport KFT
7300
Komló
Kondorosi KK
5553
Kondoros
Köröstarcsai KSK
5622
Köröstarcsa
Kozármisleny Sportegyesület
7761
Kozármisleny
Kunszentmárton KSK
5440
Kunszentmárton
Mizse Kézilabda Club
6050
Lajosmize
Makói Kézilabda Club
6900
Makó
Mecseknádasdi Spartacus SE
7695
Mecseknádasd
Mezőkövesdi KC
3400
Mezőkövesd
Mezőtúri AFC Spartacus SE
5400
Mezőtúr
Mohácsi Torna Egylet
7700
Mohács
Mosonmagyaróvári KC
9200
Mosonmagyaróvár
Nádudvari Akarat Sportkör
4181
Nádudvar
Rinyamenti Kézilabda Club
7500
Nagyatád
Nagykanizsai Izzó SE
8800
Nagykanizsa
Bajnok DSE Nemesvámos
8248
Nemesvámos
Nyírbátori Sport és Utánpótlás-nevelő Nonprofit KFT
4300
Nyírbátor
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit KFT
4400
Nyíregyháza
Orosházi Férfi Kézilabda Sportegyesület
5900
Orosháza
Orosházi NKC
5900
Orosháza
Ózdi KC
3600
Ózd
Pécsi Egyetemi Atlétikai Club
7633
Pécs
Pécsi SN
7633
Pécs
Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club
3100
Salgótarján
MK Pelikán-Siklós KC
7800
Siklós
Siófok KTC
8600
Siófok
Kézilabda Szeged Sportiskola Egyesület
6723
Szeged
Pick Kézilabda Zrt.
6725
Szeged
Szeged Kiskundorozsma Kézilabda SE
6724
Szeged
Szeghalmi NKC
5520
Szeghalom
Alba Fehérvár KC
8000
Székesfehérvár
Alba Regia Kézilabda Sportegyesület
8000
Székesfehérvár
Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli
8000
Székesfehérvár
Szekszárdi FGKC
7100
Szekszárd
Szentgotthárdi Városi Sportegyesület
9970
Szentgotthárd
Szolnoki Kézilabda Club Sportegyesület
5000
Szolnok
Haladás VSE
9700
Szombathely
Szombathelyi KKA
9700
Szombathely
Községi Sportegyesület Tarján
2831
Tarján
Tatai AC
2890
Tata
Tatabányai Kézilabda KFT
2800
Tatabánya
Tiszavasvári Sportegyesület
4440
Tiszavasvári
Törökszentmiklósi Székács KE
5200
Törökszentmiklós
Túrkevei Városi Sportegyesület
5400
Túrkeve
EURO-NOVEX Utánpótlás Sport Egyesület
2768
Újszilvás
Várpalotai Bányász Sportkör
8100
Várpalota
Veszprém Handball Team Zrt.
8200
Veszprém

Kapcsolódó cikkek

FIGYELEM! A Nagy Sportágválasztó - A SPORT NAPJAI rendezvénynév VÉDJEGYOLTALOM alatt áll. A rendezvénynév részbeni vagy egészbeni jogosulatlan használója védjegybitorlási vétséget követ el!