Vége a terepesek ob-futamainak

Martyin László sikerrel zárta a III. Extreme Trail Akadályversenyt Tokajban. A klasszis a 15+ kilométeres távon országos bajnoki címet szerzett.

A terepakadáylfutóknál ez volt az utolsó országos bajnoki futam. Martyin a 15+ kilométeres kategória előtt a 8+ kilométeres távon szintén dobogóra tudott állni Pakson.

A tokaji viadalon Páder Zsófia győzött, megelőzve Kocsis Beátát.  Páder Zsófia a 8+ kilométeres távon ugyancsak dobogós volt: a 2. helyen zárt.

A férfiaknál a III. Extreme Trail Akadályversenyen Nagy Kornél lett ezüstérmes, megelőzve Horváth Róbertet.

FIGYELEM! A Nagy Sportágválasztó - A SPORT NAPJAI rendezvénynév VÉDJEGYOLTALOM alatt áll. A rendezvénynév részbeni vagy egészbeni jogosulatlan használója védjegybitorlási vétséget követ el!