Címke: Chukwu Hannah

24
ápr

Vége a korosztályos fallabda Eb-nek

A 12. helyen végzett a Chukwu Hannah, Harmath Eszter, Kamocsai Bendegúz, Rózsa Barnabás és Szebeni Péter összeállítású magyar válogatott a Prágában megrendezett U19-es fallabda csapat Európa-bajnokságon.

6
febr

A férfiakat is veri a 15 éves fallabdás lány

A negyedik helyet szerezte meg Chukwu Hannah a felnőtt férfiak B-kategóriás ranglista versenyén. A budapesti Rózsadomb Squash Clubban lebonyolított viadalra 25 nevezés érkezett be – adta hírül a Magyar Fallabda (Squash) Szövetség.

22
jan

Fallabda – Két magyar érem Prágában

Egy aranyat és egy ezüstöt nyertek a fiatalok Prágában. A cseh fővárosban az Európai Körverseny legutóbbi állomásán Chukwu Hannah első lett az U17-es korosztályban, míg a fiúknál (ugyancsak U17-ben) Takács Benedek ezüstérmes lett.

17
jan

Érmes reményekkel mennek a fiatalok Prágába

Prágába mennek a fiatal fallabdázók. A cseh főváros ad otthont az Európai Körverseny következő állomásának. A Magyar Fallabda (Squash) Szövetség információi szerint a magyar színeket 10 versenyző képviseli, többen éremesélyesként lépnek pályára.

7
jan

15 éves, de már felnőtt versenyeket nyer

Sokat fogunk még hallani Chukwu Hannah sikereiről! A nigériai édesapától és magyar édesanyától származó tehetséges fallabdázó még csak 15 éves, de már itthon a felnőtt versenyek meghatározó alakja. A Squashberek SE játékosa megnyerte a felnőtt női versenyt, a fallabdázók idénynyitóján.

17
dec

Chukwu Hannah és Cséffalvay Dániel győzött az év utolsó versenyén

A nőknél Chukwu Hannah (Squashberek SE), a férfiaknál pedig Cséffalvay Dániel (Csé-Team SE) nyert a 2018-as év utolsó versenyén. A még junior korú Chukwu Hannah a szülés után visszatérő Kiss-Máté Csenge (Top Challenge SE) előtt szerezte meg az aranyérmet, míg a dobogó harmadik fokára Guti Judit (Budaörsi Labda Egylet) állhatott fel.

FIGYELEM! A Nagy Sportágválasztó - A SPORT NAPJAI rendezvénynév VÉDJEGYOLTALOM alatt áll. A rendezvénynév részbeni vagy egészbeni jogosulatlan használója védjegybitorlási vétséget követ el!