Címke: Fallabda

1
okt

Válassz sportágat otthon! – Fallabda (Squash)

Sajnos a kialakult helyzet miatt idén májusban nem tudjuk megrendezni a Budapesti Nagy Sportágválasztót, ezért új sorozatunkban olyan sportágakat mutatunk be, amelyeket otthon is ki lehet próbálni, és amelyek alapjait folyamatos gyakorlással akár el is lehet sajátítani.

6
jún

Tenisz vs. fallabda

Napjainkban a tenisz és a fallabda is egyre népszerűbb szabadidős sport, pedig ez nem volt mindig így. Régebben csak az „urak sportjának” nevezték őket, mert költséges sportnak számított és kevés elérhető pálya állt rendelkezésre. Manapság azonban egyre több squash pálya nyílik, és a teniszpályákon is szinte alig találni szabad helyet. Népszerűségük az egyik közös tulajdonságuk, de nézzük, hogy miben hasonlítanak

Tovább

24
ápr

Vége a korosztályos fallabda Eb-nek

A 12. helyen végzett a Chukwu Hannah, Harmath Eszter, Kamocsai Bendegúz, Rózsa Barnabás és Szebeni Péter összeállítású magyar válogatott a Prágában megrendezett U19-es fallabda csapat Európa-bajnokságon.

9
ápr

Sebők Benedek és Chukwu Hannah győzött Budapesten

A kontinensbajnokságot megelőző utolsó előtti hazai versenyen léptek pályára a magyar fallabdázók. A budapesti viadal összevont verseny volt, így több osztályban rendeztek meccseket a City Squash Clubban.

13
márc

Fallabda: Két arany, egy ezüst, két bronz Bécsben

Eredményes nemzetközi versenyen vannak túl a fiatal fallabdázók. Bécsben megrendezték az Austrian Junior Opent, ahol 15 ország 220 versenyzője indult. A magyarok két aranyat, egy ezüstöt és két bronzérmet szereztek.

21
febr

Budapesten „vizsgáztak” a fallabdás diákok

A hétvégén a budapesti City Squash Clubban rendezték meg az idei fallabda diákbajnokságot, amelyen kilenc korcsoportban zajlottak mérkőzések. A versenyen az igazolt játékosokon kívül akadtak szép számmal olyanok is, akiknek a kétnapos diákbajnokság volt az első megmérettetésük.

6
febr

A férfiakat is veri a 15 éves fallabdás lány

A negyedik helyet szerezte meg Chukwu Hannah a felnőtt férfiak B-kategóriás ranglista versenyén. A budapesti Rózsadomb Squash Clubban lebonyolított viadalra 25 nevezés érkezett be – adta hírül a Magyar Fallabda (Squash) Szövetség.

31
jan

Fallabda –Vidux és Squashberek sikerek a csb-n

Gigászi csatát hozott a fallabdázóknál az országos csapatbajnokság 2. fordulója. A férfiaknál az első osztály legjobbjai Szegeden ragadtak ütőt, ahol a Vidux-Tisza Squash I. szerezte a legtöbb pontot.

25
jan

Fallabda – Folytatódik a csapatbajnokság

A fallabdázóknál megrendezik az országos csapatbajnokság következő fordulóját. A férfiaknál ez lesz a második, míg a nőknél az első forduló.

22
jan

Fallabda – Két magyar érem Prágában

Egy aranyat és egy ezüstöt nyertek a fiatalok Prágában. A cseh fővárosban az Európai Körverseny legutóbbi állomásán Chukwu Hannah első lett az U17-es korosztályban, míg a fiúknál (ugyancsak U17-ben) Takács Benedek ezüstérmes lett.

FIGYELEM! A Nagy Sportágválasztó - A SPORT NAPJAI rendezvénynév VÉDJEGYOLTALOM alatt áll. A rendezvénynév részbeni vagy egészbeni jogosulatlan használója védjegybitorlási vétséget követ el!