Címke: Fucsovics Márton

10
júl

Fucsovics Marcit kis termete miatt majdnem eltanácsolták a tenisztől

Fucsovics Márton ugyan kikapott a legjobb négy közé jutásért Novak Djokovicstól Wimbledonban, de Marciról így is elmondható, hogy a legjobb nyolc közé jutással pályafutása legjobb Grand Slam-torna szereplését produkálta és életében most először játszott Wimbledonban a centerpályán. Na, de hogy honnan jutott el Marci idáig?

14
febr

M4 Sport-Az Év sportolója gála – ÉLŐ

Ismét szavaztak a sportújságírók. Ezúttal hatvanegyedszer. A Nemzeti Színházból jelentjük…

14
febr

Kozák Danuta és Liu Shaolin Sándor lett az Év Sportolója

A férfiaknál a rövidpályás gyorskorcsolyázó Liu Shaolin Sándort, a nőknél a kajakos Kozák Danutát választotta a 2018-as év sportolójának a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ).

4
febr

M4 Sport-Az Év sportolója – Ki lesz a legjobb?

A férfiaknál Bácsi Péter, Fucsovics Márton és Liu Shaolin Sándor, a nőknél pedig Babos Tímea, Hosszú Katinka és Kozák Danuta került a legjobb három közé a Magyar Sportújságírók Szövetségének (MSÚSZ) 61. alkalommal kiírt szavazásán. A győztest jövő csütörtökön, a Nemzeti Színházban megrendezendő M4 Sport-Az Év sportolója gálán hirdetik ki.

26
máj

Fucsovics ATP-tornát nyert

Fucsovics Marci ma Taróczy Balázs nyomdokaiba lépett. Utóbbi 34 évvel ezelőtt jutott be ATP-torna döntőjébe, 36 éve nyert ATP-tornát, 38 éve nyerte meg a genfi ATP-versenyt. Azóta nem tudott magyar teniszező hasonló eredményt felmutatni, egészen a mai napig. Fucsovics így már 45. a világranglistán!

FIGYELEM! A Nagy Sportágválasztó - A SPORT NAPJAI rendezvénynév VÉDJEGYOLTALOM alatt áll. A rendezvénynév részbeni vagy egészbeni jogosulatlan használója védjegybitorlási vétséget követ el!