Címke: Debrecen

23
nov

Eseménydús gyorskorcsolya vk: kvóta, bukás és kizárás

Kalandosra sikerült a rövidpályás gyorskorcsolyázók olimpiai kvalifikációs világkupa-sorozatának harmadik, debreceni állomása. Liu Shaolin Sándor 500 méteren győzött, 1000 méteren kizárták, a mixváltó negyedik lett, mert az ellenfél leesett karkötőjében elbukott a váltótag Liu Shaolin Sándor, míg a férfiváltó bronzérmes helyen ért célba.

1
ápr

Kézilabdás gyakorlatokkal a mindennapos testnevelésért

A veszélyhelyzet idején – mindenki más mellett – természetesen a sportolókra és a gyermekekre is egyaránt érvényes a #maradjotthon felhívás. De miért ne segíthetnék a sportban jártasak, hivatásosak a távoktatásban tanuló diákokat néhány mozdulatsorral?

24
jan

Kisiklani tilos!

Tudtad, hogy a Rövidpályás Gyorskorcsolya Európa-Bajnokságot, 2020-ban Debrecenben rendezik meg? Liu Shaolin Sándor, illetve öccse, Liu Shaoang, magyar gyorskorcsolyázók nevét, világszerte ismerik az emberek, a sportág berkein kívül is. A hírnevüket nem véletlenül érdemelték ki, hiszen számtalanszor álltak a dobogó legmagasabb fokára olimpiai,- világ,- vagy Európa- bajnokként. Ez a cél, azonban számodra sem lehetetlen, ha fegyelmezett vagy, de a vagány

Tovább

11
ápr

Teke – A férfiak és a nők is nyertek a szlovák válogatott ellen

Magyar győzelmek a szlovákok ellen. Debrecenben válogatott meccsekkel avatták a felújított Rigó Dezső Tekecsarnokot.

7
ápr

A szegedieké a kupa!

A MOL-Pick Szeged 28-27-re legyőzte a Telekom Veszprémet a férfi kézilabda Magyar Kupa fináléjában, a debreceni Főnix Csarnokban rendezett négyes döntő második játéknapján.

6
ápr

Ezúttal is Veszprém-Szeged döntő lesz

A bajnok Szeged hét góllal legyőzte a Balatonfüred csapatát a férfi kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében, a debreceni Főnix Csarnokban zajló négyes döntő első, szombati játéknapján.

3
ápr

A kézilabda könnyen beilleszthető a felgyorsult életünkbe

Az olimpiai ciklus elején, amikor kezd formálódni az adott nyári játékokra kiutazó magyar csapat, rendszerint elhangzik: csak minél több csapatsportágban legyünk ott az olimpián! A csapatok megmérettetései látványosak és nagyon megmozgatják a szurkolókat. A kézilabda az egyik olyan csapatsportágunk, amely hihetetlen népszerűségnek örvend, ez rendre mindegyik világversenyen kiderül, és persze olimpián is, amelyikre kijutnak a lányok vagy a fiúk.

1
ápr

Magyar Kupa – Kézis napok a négyes döntő jegyében

Az előttünk lévő hétvégén eldől, hogy melyik csapat szerzi meg idén a férfi kézilabdázóknál a Magyar Kupát. A négyes döntőnek Debrecen ad otthont.

28
márc

Országos csúcs és olimpiai szintidők

Egy országos csúcsot és öt olimpiai szintidőt hozott a Debrecenben zajló 121. úszó országos bajnokság csütörtöki napja.

27
márc

Hosszú Katinka csak harmadik lett az ob-n

Rendhagyó nyitónap az úszó országos bajnokságon. Milák Kristófé lett a 200 pillangós vb-kvóta, Hosszú Katinka pedig kikapott Debrecenben.

FIGYELEM! A Nagy Sportágválasztó - A SPORT NAPJAI rendezvénynév VÉDJEGYOLTALOM alatt áll. A rendezvénynév részbeni vagy egészbeni jogosulatlan használója védjegybitorlási vétséget követ el!