Címke: Ifjúsági

30
júl

Erődemonstráció a világbajnokságon

Szenzációs teljesítményt nyújtott a magyar kajak-kenu válogatott a 2018-as ifjúsági és U23-as világbajnokságon. A magyar fiatalok, a bulgáriai Plovdivban rendezett vb-n 10 aranyérmet nyertek, többet mint az éremtáblázat második helyén végző kanadaiak és a harmadik németek összesen!

2
júl

Európa-bajnokok a strandkézis lányok

Bár az első csoportmeccsét elveszítette, utána mindegyik mérkőzését megnyerte a magyar női válogatott a montenegrói Ulcinjban rendezett U18-as strandkézilabda Európa-bajnokságon, így a még U17-ben szerzett vb-arany mellé egy Eb-arany is került. Következik ősszel az ifjúsági olimpia, Buenos Aires-ben.

2
júl

Címvédés rajt-cél győzelemmel

A tájfutó ifjúsági Európa-bajnokság a sprint versennyel kezdődött Bulgáriában. Gárdonyi Csilla fantasztikus versenyzéssel védte meg Európa-bajnoki címét. Másnap Szuromi Hanga szerzett bronzérmet (Gárdonyi Csilla negyedik lett), végül Magyarország az éremtáblázaton 6., a pontversenyben 4. lett.

26
ápr

Megcsináltuk!

Az Olaszországban rendezett ifjúsági ökölvívó Európa-bajnokságon, a 49 kg-os súlycsoportban Bernát Attila aranyérmes lett. Mikor hivatalosan is kihirdették, csak annyit mondott, átölelve az edzőit: megcsináltuk! Ilyen csapatszellem, alázat mellett fiatal versenyzőnk minden bizonnyal sokra hivatott.

25
márc

Szenzációs tornagyőzelem

A leány ifjúsági kézilabdaválogatott fölényes győzelmeket aratva szerezte meg a tornagyőzelmet a Dabason zajló Négy Nemzet Tornán, bebizonyítva, hogy van utánpótlás. Mindegyik mérkőzést több mint tízgólos különbséggel hozták le a lányok, pedig Dánia, Hollandia és Norvégia voltak az ellenfelek.

FIGYELEM! A Nagy Sportágválasztó - A SPORT NAPJAI rendezvénynév VÉDJEGYOLTALOM alatt áll. A rendezvénynév részbeni vagy egészbeni jogosulatlan használója védjegybitorlási vétséget követ el!