Címke: Csere Gáspár

18
okt

Fuss velünk októberben!

2020-ban sajnos nagyon sok olyan szabadidősport esemény maradt el, ahol a mozogni vágyók tömegesen tudtak volna hódolni szenvedélyüknek. Ilyenek voltak a futóversenyek is, melyek csak korlátozott számban lettek megtartva, vagy akár teljesen el is maradtak. Az enyhítések után kicsit jobbra fordult ez a helyzet, de így is sok versenyt töröltek, vagy halasztottak későbbi időpontra.

27
febr

Videó: Miért a futóverseny legyen az új hobbid?

Aki egyszer elkezd futni, egy életre szóló szerelemmel gazdagodik, ami gyógyír lehet szomorúságra, fáradtságra vagy az örömteli pillanatok megkoronázására. Ha körbenézel magad körül biztosan észreveszed, hogy futók hada lepi el az utcákat. Nem tántorítja el sem a hideg, sem az eső őket céljuktól. Bizonytalan vagy, hogy készen állsz- e rá? Még nem találtad meg a mindent legyőző indokot? Következzen pár

Tovább

18
márc

Nászút, futás, 4. hely

Csere Gáspár idén is a Jeruzsálem Maratonon kezdte a szezont, ahová feleségével utazott el, ugyanis az izraeli kikapcsolódásuk a nászútjuk is volt egyben. Az olimpikon magyar futó a 10 kilométeres távon állt rajthoz, ahol a 4. helyet szerezte meg. Csere Gáspárt kérdeztük.

11
okt

Miért indulj futóversenyen?

Csere Gáspár korunk egyik legismertebb magyar hosszútávfutója. A BEAC klasszisa legutóbb megnyerte a 33. SPAR Budapest Maratont. A Sportágválasztó Magazin videós csapata a bajnokot faggatta, elsősorban a futóversenyek hangulatáról.

FIGYELEM! A Nagy Sportágválasztó - A SPORT NAPJAI rendezvénynév VÉDJEGYOLTALOM alatt áll. A rendezvénynév részbeni vagy egészbeni jogosulatlan használója védjegybitorlási vétséget követ el!