Milyen vizsgálatokat ajánlott elvégeztetni egy „átvészelt” Covid után? Mire jó egy pulzoximéter? Vagy éppen milyen jelentősége van a napi 8-9 óra alvásnak? Ebből a podcastból megtudhatod!
Már nem tudod, hogy melyek a valós, illetve valótlan információk a koronavírussal kapcsolatban? Szeretnéd a hasznos gondolatokat egyben, egyszerre meghallgatni? A következő podcast adásunkban megteheted!
Tudtad, hogy a magyar lakosság közel 90%-a D-vitamin hiányban szenved? A Nagy Sportágválasztó következő podcast adásában ehhez hasonló érdekességekről hallhatsz.
A Nagy Sportágválasztó immár a “podcastok” világában is képviselteti magát, ezzel új, népszerű és rendkívül gyorsan fejlődő ágazat felé nyitva, de a régi elszántsággal, célokkal és témákkal.
Előző cikkünk folytatásaként tovább taglaljuk, hogy mikre érdemes odafigyelni a koronavírus-fertőzés átvészelése után.
Az elmúlt időszakban egyre többen estek/esnek át koronavírus-fertőzésen. Van, aki tünetmentesen, van, aki enyhe, van aki pedig súlyos tünetekkel vészeli át ezt az időszakot. Fontosnak tartjuk felhívni a szabadidős és profi sportolók figyelmét arra, hogy bármilyen erősségű tüneteket is tapasztaltak a betegség során, a sportba való visszatérés előtt bizonyos dolgokra ügyelniük kell ahhoz, hogy újra problémamentesen sportolhassanak.
“Reggelizz mint egy király, ebédelj mint egy polgár, vacsorázz mint egy koldus!” – mondogatták nagyszüleink gyakran. Egy picit járjunk utána, mekkora jelentősége van az étrendi időzítésnek!
A vegetarianizmus egy kitűnő, egészségvédő étrendi koncepció lenne, amit sokan szívesen alkalmaznánk – ha lehetne benne húst is enni. Ezt az elsőre butának látszó ellentmondást oldotta fel Dawn Jackson Blatner dietetikus, aki megtalálta az egyensúlyi pontot a húsevés és a vegetarianizmus között.
Sütőben sült halfasírt párolt zöldségkörettel a SYNLAB Hungary ajánlásával.